Східниця - бальнеологічний курорт, розташований у мальовничій долині на північно-східному схилі Карпат в 30 км від курорту Трускавець на висоті 600 метрів над рівнем моря. Історія Східниці як курорту почалася в 60-х роках XX століття, коли її житель, інженер Омелян Стоцький відкрив джерела мінеральних вод типу «Нафтуся», аналогів яким немає в Європі і до цього дня. Завдяки Є. А. Стоцькому, Східниця стала розвиватися як курорт, і 9 січня 1976 селище було офіційно визнано Всесоюзним курортом.
Унікальність Східниці в тому, що на її, порівняно невеликій території, зосереджені різні типи лікувальних вод:
-
слабомінералізовані з розчинними органічними речовинами в кількості 10-30 мг/л
-
залізисті - з вмістом заліза від 20 до 70 мг/л
-
лужні мінеральні води типу «Боржомі».
Популярність курорту Східниця принесли мінеральні води типу «Нафтуся», «Боржомі», «Содова», «Залозиста», у поєднанні з такими природними факторами як свіже гірське повітря і мальовничий карпатський ландшафт. Багаторічними дослідженнями було встановлено, що мінеральні води Східниці успішно лікують захворювання нирок і печінки, сольові діатези, підвищену і знижену кислотність шлунку, недокрів'я, цукровий діабет та інші хвороби.
Санаторії Східниці
Спеціалізуються на лікуванні захворювань нирок і сечовивідних шляхів, органів травлення, обміну речовин, органів дихання, опорно-рухового апарату (остеохондроз і кіфосколіоз) і периферичної нервової системи (ревматизм, неврити, плексити). Рівень цін у санаторіях Східниці в основному визначається рівнем сервісу. Всі установи оснащені сучасним діагностичним і лікувальним обладнанням. Номери проживання можна вибрати на будь-який смак і достаток. Вибравши відпочинок в одному з санаторіїв Східниці, Ви отримаєте можливість не тільки добре відпочити, а й поправити своє здоров'я в найсучасніших медичних центрах.

Показання для лікування на курорті Східниця:
-
хронічні холецистити, холангіти
-
захворювання печінки, нирок
-
функціональні захворювання жовчних шляхів і жовчного міхура;
-
хронічні гепатити хронічні панкріатіти
-
хронічні пієлонефрити
-
хронічні цистити
-
цукровий діабет
Джерело - http://vsisanatorii.com.ua/
|