Головна » 2015 » Грудень » 2 » Філліпіни - країна на 7107 островах
11:46
Філліпіни - країна на 7107 островах

Філіппіни нині є третьою за величиною англомовною країною у світі та єдиною країною в Азії, яка сповідує католицизм. Тому країна Філіппіни вважається однією з найбільш "європеїзованих" країн Азії. Тут дуже цінують шлюб, і забороняються розлучення.

Архіпелаг Філіппіни складається з 7107 островів (іще один острів з'являється під час відливу), але філіппінці проживають усього на 2000 островах. Найбільші з них: Лусон, Мінданао, Самар, Панай, Палаван, Негрос, Міндоро, Лейте. Острови Лусон і Мінданао становлять 66% території країни, а на Лусоні розташована столиця держави - Маніла.

Філіппіни - чудове місце для відпочинку. Тут кожен знайде для себе заняття до душі й фінансових можливостей. Дайвінг, пляжний відпочинок, екскурсії та сафарі, верхова їзда, рафтинг і прогулянки на каное, гольф, скелелазіння, екотуризм і багато іншого. Крім того, країна популярна секс-туризмом. 

Валюта: 1 філіппінське песо = 100 сентаво

Часовий пояс: UTC+8.

Мова: піліпіно, англійська.

Населення: Населення 99,9 млн. чоловік серед яких: тагали 28,1%, себуано 13,1%, ілокано 9%, бінісайя 7,6%, хілігайнон 7,5%, бікол 6%, варан 3,4% та інші 25 , 3%.

Політичний устрій: Філіппіни - президентська республіка з двопалатним конгресом і незалежною судовою системою.

Релігія: 80,9% католики, протестанти - 11,6%, мусульман - 5%, частина філіппінців дотримується традиційних вірувань. Мусульманське меншість переважно живе на півдні країни.

Екстренні телефони: Поліція і служба порятунку - 166.

Головним багатством країни вважається красива природа, морські пейзажі, білі пляжі, коралові рифи й гостинне населення країни з його традиціями та стародавньою культурою.

У Манілі варто побачити зразок романського стилю з необпаленої цегли - Манільський собор, фортецю молодого раджі Сулеймана, форт Сантьяго, комплекс реконструйованих будівель Пласа Сан Луїс, у яких розміщені галереї з експозицією стародавнього мистецтва, церкву Св. Августина, яка є найстарішою католицькою церквою на Філіппінах, район Ерміта, розташований поблизу від парку Рісаля й Манільської бухти, в якому ви знайдете нічні ресторани, центри для шопінгу й антикварні магазини. Варто відвідати також філіппінське село Найонг Піліпіно - музей під відкритим небом, де можна познайомитися з культурою та звичаями філіппінського народу і придбати сувеніри.

Усього за 70 км від Маніли в містечку Тагайтай можна побачити приголомшуючі краєвиди озера і вулкана Таал, що є найменшим із активних вулканів у світі. Крім того, у кратері вулкана є однойменне озеро.

У провінції Лагуна можна насолодитися прекрасними краєвидами кокосових плантацій, нескінченних полів рису та неймовірної краси водоспадів. Обов'язково варто здійснити прогулянку на човні серед тропічних лісів і ущелин.

Дуже популярні екскурсії до Загубленої долини, яка виникла в результаті виверження вулкана. Сьогодні там можна побачити дикі орхідеї, гігантські папороті, та скупатися в термальних джерелах біля водоспаду. За повір'ями, джерела мають цілющі властивості. Так це чи ні, гарантій немає, але чудовий настрій і маса задоволення вам забезпечені.

Також завітайте в невеликі села Філіппін, щоб познайомитися з колоритом і цікавими традиціями місцевого населення й побачити рисові поля й кокосові плантації. Місцеві жителі дуже доброзичливі й гостинні. Напевно, зустрічати гостей збереться все село, вас нагодують своїми національними стравами і влаштують фольклорні виступи.

Також варто відвідати острів і однойменне місто Сабу - справжній мегаполіс розваг і найдавніше місто Філіппін, острів Боракай із його ідеальними білими пляжами та блакитними лагунами, острів Бохол, де можна побачити чарівних крихітних лемурів і шоколадні пагорби, острів Палаван, де розташований національний парк, тропічні ліси, чудові пляжі й затишні бухти  та багато печер для любителів справжніх пригод, острів Мінданао, справжній райський куточок далеко від цивілізації. На острові мешкає дружелюбне плем'я тасадай манубе, яке живе в повній гармонії з природою.

 

Клімат

Клімат Філіппін мусонний, тропічний, а на півдні країни субекваторіальний. Як правило середньорічна температура на узбережжі 23 - 29 ° С, а в гірських районах трохи прохолодніше.

Зазвичай сезон дощів триває з травня по листопад, і це вважається не найкращим часом для відвідування країни. З листопада по квітень триває сухий сезон (мається на увазі найменшу кількість опадів). Кількість випадаючих на рік опадів коливається від 1000 до 4000 мм.

На північний регіон країни часто обрушуються тайфуни і можливі цунамі.

 

Географічне положення

 

Держава Філіппіни займає Філіппінські острови, які є частиною Малайського архіпелагу. Філіпінам належать близько 7107 острів, найбільші з яких: Лусон, Мінданао, Самар, Панай, Палаван, Негрос, Міндоро, Лейте, Бохол, Себу. Загальна площа островів - 299,7 тис. км ².

На півночі Філіппінські острови відокремлюються від Тайваню протокою Баші, на сході омиваються Філіппінським морем, на заході Південно-Китайським, а на півдні морем Сулавесі. Протяжність Малайського архіпелагу складає із заходу на схід 900 км, а з півночі на південь 2000 км. Довжина берегової лінії складає 36,3 тис. км.

Рельєф островів переважно гори. Найвища точка - вулкан Апо (2954 м) на острові Мінданао. Поряд з островом також знаходиться Філіппінськый жолоб глибиною до 10830 м, який вважається одним з найглибших у світі. На деяких островах є діючі вулкани.

 

Віза і кордон

 

Громадянам України для відвідання Філіппін потрібна віза. Для короткострокового перебування в країні з метою туризму, відвідування родичів, друзів або для ділової поїздки відкривається неімміграційна віза в Почесному Консульстві Філіппін у Києві. Для отримання міграційної візи потрібно подавати документи до представництва Філіппін у Москві.

Процес подачі документів: документи можна подати особисто, через уповноваженого представника, турагентство або послати надійною кур'єрською посилкою (напр. DHL). Заяви на візу приймаються з понеділка по п'ятницю з 09:00 до 11:30, видача готових віз здійснюється з понеділка по п'ятницю з 14:00 до 16:30.

Консульський збір: 40 доларів США (неімміграційна і транзитна віза), при відмові у видачі візи вартість не повертається.

Термін оформлення візи: перебуванням менше 21 дня - від 2 до 5 робочих днів.

Основний список документів:

1. Підписана й заповнена англійською мовою анкета;

2. закордонний паспорт із терміном дії не менше шести (6) місяців до призначеної дати подорожі на Філіппіни, а також ксерокопія сторінки даних паспорта;

3. внутрішній паспорт та копія всіх сторінок;

4. 1 фотографія 3,5х4,5 на білому фоні;

5. квитанція, що підтверджує оплату консульського збору (у разі оплати через банк);

6. оригінали авіаквитків і їхні копії (квитки з відкритою датою не приймаються);

Додаткові документи:

Для туристичної візи:

- туристичний ваучер, що підтверджує замовлення туру;

- підтвердження бронювання готелю.

Якщо ви плануєте індивідуальний туризм, тоді потрібно надати докладний план маршруту, бронювання готелю, авіаквитків, страховку та виписку з рахунку про достатню кількість коштів для здійснення поїздки.

Бізнес-візи:

лист-запрошення від філіппінської національної компанії щодо мети й термінів візиту на Філіппіни.

Гостьової візи:

- офіційний лист-запрошення із зазначенням мети й термінів поїздки;

- копія паспорта особи, яка запрошує (у разі особистого запрошення).

Для дітей до 18 років:

для дітей - свідоцтво про народження, нотаріально завірений дозвіл від другого батька на виїзд дитини за кордон. Дитині, яка планує самостійну поїздку без батьків, може бути відмовлено в отриманні візи.

Митні правила:

Ввезення й вивезення іноземної валюти не обмежене. Готівка понад $10 тис. і особисті коштовності мають бути занесені до декларації. Імпорт і експорт місцевої валюти обмежений сумою в 10 тис. песо (для транзиту більшої кількості національної валюти потрібен дозвіл ЦБ Філіппін).

Іноземними громадянами віком від 18 років безмитно ввозяться: сигарети - до 400 шт. або сигари - до 50 шт. або тютюн - до 250 г, спиртні напої - до 2 пляшок об'ємом до 0,95 л кожна, продукти харчування, предмети й речі домашнього вжитку - в межах особистих потреб.

Заборонене ввезення наркотиків і їхніх компонентів, медичних препаратів певної властивості (отрути, токсини, засоби для абортів та їхні компоненти), зброї та предметів, що її імітують (на ввезення холодної зброї необхідний дозвіл), боєприпасів і вибухових речовин, порнографії в усіх видах, лотерейних квитків, машин та апаратів для азартних ігор, плодів, овочів та саджанців рослин без відповідного сертифіката, а також матеріалів антидержавного чи негуманного характеру.

Заборонено вивезення диких птахів і тварин, рослин, антикваріату без спеціального дозволу, виробів із золота (крім особистих ювелірних прикрас, зазначених у митній декларації), дерева рідкісних порід і слонової кістки.

 

 

 

 

Переглядів: 600 | Додав: intecha85 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar