Головна » 2017 » Жовтень » 10 » Як має виглядати ідеальний студентський гуртожиток
14:24
Як має виглядати ідеальний студентський гуртожиток

Дивись, яке житло в студентів у Данії.

У новому районі Копенгагена в Данії знаходиться найкрутіший гуртожиток у світі. Студентське містечко Тіетген являє собою круглий житловий будинок з великим двором.

Семиповерхова будівля була побудована в 2006-му році, в ній 360 кімнат, які займають загальну площу в 26 800 кв. м. До речі, кругла форма будинку не випадкова, вона символізує рівність і єдність.

Студентський гуртожиток всередині ще кращий, ніж зовні. Тільки кухні можуть позаздрити всі студенти світу.

Всього в будинку 30 просторих кухонь - по одній на кожні 12 кімнат, у кожній - 4 холодильника, 2 плити й усі необхідні прилади для приготування їжі.

Вікна всіх кімнат виходять на вулицю і на внутрішній дворик будівлі. У внутрішньому дворі гуртожитку видно кухні, які нібито зависли в повітрі, оригінальні житлові приміщення.

Спальні для студентів досить великі. Кімната з однією спальнею займає площу в 26-33 кв.м. У будинку також є 30 кімнат з двома спальнями (для пар та студентів, яким потрібний додатковий простір) площею 45 кв.м. Всі кімнати мають оригінальний дизайн і схоже планування.

У кожній кімнаті є велике вікно, яке виходить на балкон або веранду, власна ванна, туалет і підлога з підігрівом. Для кожного блоку виділена також загальна кімната, де можуть збиратися всі жителі блоку, та гуртожитки в цілому.

Не дивно, що такий чудовий гуртожиток оцінили по заслугах - він отримав безліч нагород, в тому числі і як найкращий будинок для студентів.

Джерело - Tochka.net

Переглядів: 137 | Додав: intecha85 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar