Головна » 2017 » Квітень » 27 » Братислава за 24 години, або Подорож по пішохідному місту
11:19
Братислава за 24 години, або Подорож по пішохідному місту

Братислава - незаслужено недооцінене місто в Словаччині. Чомусь більшість туристів думають, що це не така цікава для мандрівників локація і що робити там нічого.

Однак, потрапивши сюди, люди приємно дивуються великій кількості крутих пам'яток і красивій природі, зручній інфраструктурі. Тому ми вирішили розповісти тобі про цю словацьку столицю. Якщо у тебе буде всього один день на огляд визначних пам'яток, то ми підкажемо, куди відправитися і що подивитися.

Братислава - маленька столиця, єдина в світі, яка межує одразу з двома державами - Австрією та Угорщиною. У Братиславі багато палаців, церков, музеїв і пам'ятних місць. А якщо від'їхати трохи подалі від міста на північ або схід, можна побачити ферми, виноградники, сільські поля і крихітні села.

Братислава вважається пішохідним містом. Центр - один з найменших в європейських столицях, ти пройдеш його з кінця в кінець за кілька хвилин, і він весь закритий для автомобільного руху. Обов'язково піднімися до Братиславського замку (Братиславському Граду). Комплекс складається з кутових веж і двору, де знаходиться глибокий колодязь. Найбільша вежа - Коронна, яку звели ще в 13 столітті, сьогодні тут дбайливо зберігаються коштовності Корони. У замку можна побачити конструкції, які є яскравим прикладом готичного стилю і Епохи Відродження.

Неодмінно помилуйся собором Св. Мартіна, чию дзвіницю видно в місті звідусіль. Складається собор з трьох нефів, висота вежі - 85 метрів, раніше вона була частиною укріплень міста. На самій вершині знаходиться копія корони королів Угорщини, встановлена на кам'яній колоні. Внутрішнє оформлення собору являє собою образ Святого Мартіна верхи на коні в одязі угорського гусара.

Історичний центр Братислави носить назву Старе Місто. Саме тут знаходяться найбільш популярні туристичні об'єкти - Головна площа, замок Братиславський Град, меморіальний комплекс Славін, Ратуша, а також безліч музеїв, храмів і соборів.

За межами Старого міста теж є на що подивитися. Неподалік від історичного центру знаходиться пагорб Славін, на якому зведено однойменний військовий меморіал, присвячений полеглим в роки Другої світової війни. Комплекс по праву вважається одним з найкрасивіших і величних в світі.

Щоб знизити витрати на поїздку до словацької столиці, варто звернути увагу на місцеву карту гостя. Як і в більшості популярних туристичних міст, в Братиславі діє міський абонемент, власники яких одержують купу знижок і можуть відвідати основні визначні пам'ятки за пільговими цінами. Bratislava City Card поширюється на 78 музеїв, ресторанів, магазинів і надає знижки від 5 до 100% на екскурсії і розваги.

 

Джерело - Tochka.net

Переглядів: 124 | Додав: intecha85 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar