Головна » 2016 » Лютий » 10 » Багамські острови - гніздо пороку в Карибському морі
11:25
Багамські острови - гніздо пороку в Карибському морі

Офіційна назва держави – Співдружність Багамських Островів. Багами – це архіпелаг, до складу якого входять 700 островів, з яких населені лише 30. А ще довкола островів розташувалися красиві коралові рифи, їх на Багамах 2000.

Відкриті Багамські острови були Христофором Колумбом  у далекому 1492 році, і до цього часу на островах вже проживало близько 40 тис.человік, які оселилися тут у 7-12 століттях. В усякому разі, про це свідчать історичні дані. У 17 столітті на Багамах з'явилися перші переселенці з Бермудських островів, але їх було мало. А ось піратів, які приблизно в цей же час прибули на Багами, було значно більше, і вони влаштувалися на декількох островах архіпелагу. І лише на початку 18 століття піратів вдалося вигнати з Багам англійцям. Саме тоді острови стали Британською колонією.  

До цього дня главою держави є Королева Великобританії, хоча з середини 20 століття Багамським островам надано внутрішнє самоврядування.

 

Клімат

Клімат Багам сприяє відпочинку. У цих широтах він субтропічний та тропічний пасатний. Сезон дощів починається в травні, а закінчується в жовтні. Оскільки із західного боку, острови омиваються теплими водами Гольфстриму, а з південно-східного боку дме екваторіальний вітер, клімат тут досить м'який. Взимку не холодно, температура до +15 С, а влітку не жарко, температура не підіймається вище +32 С. Вітри-пасати лише сприяють м'якості клімату Багам.

 

Географічне положення

Багами – це архіпелаг, що знаходиться в Атлантичному океані. До складу його входять 700 островів, з яких населені лише 30. А ще довкола островів розташувалися красиві коралові рифи, їх на Багамах 2000. 

 

Населення

На Багамах проживає 307,552 тис. чоловік. Більше 80% населення складають мулати та негри.

 

Мова

Офіційною мовою держави є англійська Нею розмовляє практично все населення Багам. Виняток становлять лише переселенці з Гаїті – вони вважають за краще користуватися діалектом своєї рідної країни.

 

Політичний устрій

Багамські острови – є парламентарною монархією у складі Співдружності. Главою держави є Королева Великобританії, представляє яку на островах Генерал-губернатор. Законодавча влада зосереджена у парламенті, який складається з Сенату та Палати зібрання. Виконавча влада у державі представлена Кабінетом міністрів.

 

Релігія

На Багамських островах свобода віросповідання. Практично все населення – християни. На південних та східних островах деякі жителі практикують релігію обеах, вона дуже схожа на вуду. А іммігранти з Гаїті, Ямайки, Куби відправляють ритуали безпосередньо вуду.

 

Валюта

Валютою Багамських островів є багамський долар, який дорівнює 100 центам, і він жорстко прив'язаний до долара США.

 

Часовий пояс

Усім, хто збирається відпочити на Багамських островах варто врахувати, що різниця в часі досить велика – час на Багамах відстає від київського на 7 годин.

 

Екстренні телефони

Швидка допомога: New Providence - 322-2121; Freeport - 352-2689.

Поліція, пожежна команда – 919

 

Пам’ятки

Не дивлячись на порівняно невелику територію, Багами – дуже багата країна. Можливо, це пояснюється близьким сусідством із США, можливо – це вплив Британії. У будь-якому випадку, тут є на що поглянути, чому здивуватися, і чим захопитися.

Однією з головних пам'яток архіпелагу, без сумнівів, є його природа. Дивні за своєю красою острови та рифи сприятимуть найкращим враженням під час прогулянок на яхті, підводного полювання або рибальства. Також гідні уваги сад Гарден-оф-зе-Гроувз, парк-заповідник Ренд Меморіал та печера Проповідника.

Окрім цього, в Нассау можна, і навіть потрібно, відвідати підводний акваріум та водяну башту.  Також, не забудьте поглянути на будівлю урядової резиденції, та пройтися вздовж чудової торговельної вулиці Бей Стріт. А потім варто ненадовго зануритися в історію, та відвідати старовинну фортецю, побудовану ще у 18 столітті. Або набратися сміливості та терпіння, і піднятися по Королівських сходах, по їх 66 рівням, щоб з висоти побачити всю пишність бухти та міста.

Та можна знову спуститися із небес на землю. А саме, на кораловий острів, який є найбільшим в світі кораловим рифом, і відвідати його підводну обсерваторію.

А після споглядання краси островів та історичних пам'яток, звичайно ж, захочеться розважитися. Ті, хто любить активний відпочинок, високо оцінять гру в гольф, теніс або підводне плавання. На острові Гранд Багама подібних розваг велика кількість.

Тим, хто не уявляє собі відпочинку без шоппінгу, рекомендується відвідати інтернаціональний базар у Фріпорте. Тут, та в інших куточках Багам, можна знайти дивні вироби ручної роботи місцевих майстрів із мушлів, соломи, а також красивий батік.

 

Віза і кордон

Для відвідування Багамських островів необхідна віза, яка видається в посольстві Великобританії. Отже, все оформлення здійснюється на британських умовах.

Ситуація з перетином кордону Багамських островів спрощується тим, що в країні немає валютного контролю, від туристів не вимагається заповнення митної декларації. Також, в країні скасовані всі мита на ввезення коштовностей, парфюмерії, годинників, фотоапаратури.

Проте, без спеціального дозволу заборонено ввезення наркотичних та вибухових речовин, зброї, предметів, що представляють історичну та культурну цінність.

 

 

 

Документи, які необхідні для отримання візи:

- закордонний паспорт (термін дії повинен бути не менше 6 місяців);
- заповнена анкета англійською мовою VAF5;
 - заповнена додаткова анкета для відвідин Багамських островів англійською мовою;
- 2 кольорових фотокартки 3,5х4,5 см (фото повинні бути зроблені не дуже давно);
- документи, що підтверджують наявність коштів, достатніх для фінансування поїздки (недавні виписки з банківських рахунків, копії банківських рахунків, квитанції про здобуття зарплатні або документи із печаткою з податкової інспекції, які підтверджують матеріальне благополуччя);
- довідка з місця роботи (переклад та нотаріальне підтвердження не потрібні) на бланку із координатами підприємства, із зазначенням посади та окладу (бажано, щоб оклад був не менше $700), за підписом директора підприємства і головного бухгалтера, завірена печаткою;
- старий закордонний паспорт, в разі його наявності;
- запрошення від сторони, яка приймає, де повинні бути вказані терміни поїздки, назва готелю, перераховані всі учасники поїздки із зазначенням дат їхнього народження, номерів закордонних паспортів,
 - підтвердження бронювання готелю;
 - оригінали та копії авіаквитків в обидва кінці.Документи, які необхідні для отримання візи студентам:

- студентський квиток;
- довідка з місця навчання;
- довідка з місця роботи особи, що оплачує витрати на поїздку;
- заява за підписом даної особи про те, що вона оплачує витрати з перебування студента на Багамських островах.Документи, які необхідні для отримання візи школярам: 

- довідка зі школи;
- довідка з місця роботи особи, що оплачує витрати на поїздку;
- заява за підписом даної особи про те, що вона оплачує витрати з перебування школяра на Багамських островах.

 

Джерело - http://travel.tochka.net/

Переглядів: 108 | Додав: intecha85 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar